Ciudad Rodrigo Suites

  • 80 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Ciudad Rodrigo Suites Μαδρίτη με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην κεντρική τοποθεσία και απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης. Αυτό το διαμέρισμα 80 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 6 άτομα.

Οι επισκέπτες του καταλύματος έχουν πρόσβαση στο σαλόνι, στην κουζίνα και στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Στο Ciudad Rodrigo Suites υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα όπου οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους.

Η Πλάθα Μαγιόρ είναι 850 μέτρα από το διαμέρισμα, που επίσης απέχει 500 μέτρα από την Plaza de Oriente. Κήπος του Πρίγκηπα Ανγκλόνα επίσης βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Μουσείο ντελ Πράδο που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Η στάση λεωφορείων Cuesta de San Vicente απέχει 800 μέτρα από το Ciudad Rodrigo Suites, ενώ ο σταθμός του μετρό Santo Domingo είναι σε απόσταση 650 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Ciudad Rodrigo Suites Μαδρίτη
Dozzze - Maroto II - De Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Dozzze - Maroto II - De Madrid

9.0
Άριστο 55 σχόλια
146 μ από το κατάλυμα
USD 853 USD 768
ανά νύχτα
Plaza Mayor By Forever Rentals
Τιμή μόνο για κινητά

Plaza Mayor By Forever Rentals

7.5
Καλό 72 σχόλια
156 μ από το κατάλυμα
USD 168 USD 151
ανά νύχτα
Charming Plaza Mayor Views & Top Location
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Plaza Mayor Views & Top Location

9.5
Εξαιρετικό 35 σχόλια
196 μ από το κατάλυμα
USD 306 USD 275
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Ciudad Rodrigo Suites;
      Το Ciudad Rodrigo Suites είναι στο κέντρο της Μαδρίτης, κοντά σε Πλάθα ντε Οριέντε.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Ciudad Rodrigo Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Ciudad Rodrigo Suites περιλαμβάνουν CaixaForum της Μαδρίτης, Καθεδρικός της Αλμουδένα καθώς και Πλάθα Μαγιόρ.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Ciudad Rodrigo Suites;
      Η διαμονή στο το Ciudad Rodrigo Suites κοστίζει 363€.
    • Στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Dos Cielos Madrid by Hermanos Torres και La Bola και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 80 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    27 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Ciudad Rodrigo Suites Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο